Poradenství a servis v oblasti fondů EU

Aktuální informace

Vyhlášení prvních výzev pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu, jako Řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014—2020, počínaje dnešním dnem  zveřejňuje první výzvy pro předkládání projektů do vybraných programů podpory.

29. 5. 2015 | Rubrika: Aktuální informace

Uveřejnění termínu prvních výzev OP PIK

Ministerstvo průmyslu a obchodu uveřejnilo termíny prvních letošních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Příjem předběžných žádostí v celkem 11 programech podpory bude probíhat od června 2015.

6. 5. 2015 | Rubrika: Aktuální informace

Příležitost k získání zvýhodněného investičního úvěru

Podnikatelé, kteří plánují výstavbu, rekonstrukci, nákup nemovitosti nebo jakékoli technologie či zařízení mohou díky záruce Evropského investičního fondu získat na své investiční záměry úvěr za zvýhodněných podmínek.

5. 5. 2015 | Rubrika: Aktuální informace

Avíza k novým dotačním programům pro podnikatele zveřejněna

MPO, jako řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, zveřejnilo tzv. avíza o výzvách, která konkretizují možnosti čerpání podpory z jednotlivých programů.

30. 4. 2015 | Rubrika: Aktuální informace

Dotace na investiční projekty v novém období 2014-2020

V novém rozpočtovém období 2014 - 2020 bude opět možno ze strukturálních fondů získat podporu na realizaci investičních projektů. Program nese název OPPIK, v současné době stále probíhá jeho příprava.

12. 6. 2014 | Rubrika: Aktuální informace

Poslední výzva v programu OPPI - ROZVOJ

Dnes v poledne byla spuštěna poslední výzva dotačního programu OPPI - ROZVOJ, která přináší malým a středním podnikům ve vybraných regionech možnost získat podporu ve formě nevratné dotace na pořízení výrobních technologií.

16. 6. 2014 | Rubrika: Aktuální informace

Poslední výzva v programu OPPI - POTENCIÁL

Počínaje dnem 10.6.2014 byla spuštěna poslední výzva programu OPPI - Potenciál, která přináší podnikatelům možnost získat investiční podporu ve formě nevratné dotace na projekty vytvoření nebo rozšíření vývojových center ve firmách.

10. 6. 2014 | Rubrika: Aktuální informace